neděle 25. března 2012

Satan přichází - Horor


Jestli máte rádi horory a rádi se občas bojíte tak přináším malou recenzičku na film Satan přichází. Satan přichází je remakem stejného filmu s názvem Přichází Satan z roku 1976. Je vlastně hodně identický, co se týče děje filmu, ale i samotných klíčových dějů - záběrů. Tento film z roku 2006 je dán akorát do nám známé doby, politika, drahé auta, bohatství a mobilní telefony.
Mladý pár v politickém kruhu čeká dítě. Mladá žena však má komplikace při porodu a o své prvorozené dítě příjde. Manžel v porodnici pozná kněze, který mu nabídne na výchovu syna, který se narodil ve stejnou minutu, co umřel jeho vlastní syn. Mladý senátor se nejprve brání, ale pak se nechá přemluvit a své ženě, to neřekne. Malý Damián vyrůstá jako ostatní děti, jen něco není v pořádku, jeho přítomnosti začnou umírat lidé.Senátor tuší , žě něco není v pořádku zjištuje, že Damián, syn, kterého vychovává, je převtělený satanův syn....Satan přichází - Horor / Thriller USA, 2006, 105 min

2 komentářů:

Amelie řekl(a)...

To vypadá zajímavě. Díky za tip.

Blogger řekl(a)...

Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

Připojte se k úspěchu Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

Okomentovat

Krásný den všem

Ocenění blogu

Ocenění blogu