sobota 3. března 2012

Jak se chystáte na Jaro?

Potřebovala bych výměnu šatníku a to dost nutně, hrozně moc si chci dopřát nový šatníček, nové trička, mikiny, nějakou slabou bundičku, džíny, a botasky + nějaké doplnky.  Jen mít peníze. Nám ještě nedorazila výplata, asi jako všem sociálním službám a soukromím zdravotních zařízení, co jsou jako organizace - nepříspěvková organizace, ale soukr subjekt bázaný na dotace MPSV.

Snad to příjde co nevidět. Letos bych ráda, zkusila odvážně nějakou bílou a růžovou barvičku do šatníku a zelenou taky ještě. To by se mi líbilo. Nemám moc penez a značkové nějak moc nemám, ale myslím, že tohle není o značkovém prádle. A navíc někdy jsou i ve značkových prodejnách opravdu veliké slevy, že i já si to muhu dovolit. Co opravdu kupuji ve značkovém obchodě, jsou šperky,naušničky, náramky a řetízky, nejčastěji v GATU, New Yourku, CaC a podobně. To se mi fakt libí. Teď momentálně nosím hodně černé hvězdičky z Gatu. Potřebovala bych si koupit nějaké hodinky a děsně toužím po přívěšku na krk se sovičkou.


naušničky a kšiltovka - Gate, nakoupeno před skoro dvěma lety. Čepka není moje, ale půjčená :-))

1 komentářů:

Blogger řekl(a)...

Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

Obchodujte kdekoliv - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

Okomentovat

Krásný den všem

Ocenění blogu

Ocenění blogu